Kalendarz zajęć

Najbliższe wydarzenia

Basen

Przecław - Basen

 

Basen znajduje sie w budynku Goksir przy Ul. Rekreacyjnej 1 w Przecławiu. Obiekt ze względu na swoje wymiary i panujący tam klimat zapewnia niemowlętom i małym dzieciom poczucie bezpieczeństwa, a jak wiemy w takich kameralnych pomieszczeniach dzieci czują się najlepiej. Basen odgrywa świetnie swoją rolę również do nauki pływania oraz ćwiczeń w wodzie np. aqua aerobiku.

 

Parametry:

  • Wymiary: długość 11m x szer.4m
  • Głębokość wody: 1,2m z łagodnym przejściem do 1,5m

Temperatura wody:  do 29oC - specjalnie podwyższona temperatura wody w stosunku do basenów pływackich zapewnia komfort najmniejszym uczestnikom zajęć. Basen jest zaopatrzony w różnego rodzaju przyrządy do zabawy, oswajania dzieci z wodą i nauki pływania tj. makarony, deski, piłki, maty, kamizelki itp. Dla urozmaicenia zajęć stosujemy pasy wypornościowe. 

System kontrolujący stan wody.

Woda w basenie została przygotowana dla zajęć z niemowlętami i małymi dziećmi. Szczególnie ważne znaczenie ma specjalny system filtrujący, który kontroluje stan czystości wody 24h/dobę spełniając zalecenia polskich norm. Dzięki niemu zmniejsza się możliwość wystąpienia podrażnień oczu i skóry oraz ryzyko wystąpienia alergii. 

Ważną zaletą basenu są schody zapewniające bezpieczeństwo i łatwy dostęp do wody szczególnie dla osób starszych i małych dzieci.

W recepcji można kupić czepek i wypożyczyć ręcznik.

 

Proszę się zapoznać z regulaminem basenu Regulamin Basenu

Miesięczna ocena wody plik PDF  Miesięczna Akademia Pływania
Roczna ocena wody plik PDF Roczna Akademia Pływania

 

 

Roczna ocena jakości wody
Design by mmCreation.pl. All Rights Reserved