SPORTOWA – Letnie Półkolonie Sportowe – Twoje Dziecko w Ruchu!

Letnie Półkolonie Sportowe, to wyjątkowe letnie wydarzenie, które ma na celu promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród dzieci. Podczas półkolonii uczestnicy będą mieli okazję poznać różnorodne dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, lekkoatletyka, pływanie, zajęcia fitness, joga, sztuki walki i wiele innych.

Atrakcje:
Zajęcia na basenie to: Nauka pływania oraz wodne zabawy i chillout na basenie;
Letnie przygody w terenie;
Sportowy zawrót głowy m.in: zajęcia gimnastyczne, motoryczne;
Chillout i regenerację;
Rywalizację sportową;
Mnóstwo zabaw i gier integracyjnych;
Seanse filmowe oraz chwile relaksu;
Całodniowa wycieczka;
Sporty drużynowe;
Alpaki – zawita u nas ekipa z Alpakowe zacisze;
Dyskoteka;
Warsztaty pizzy;
🥋Sztuki walki.

Co oferujemy:

3 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek): Zapewniamy pełne wyżywienie w postaci trzech posiłków aby zapewnić energię i zdrowe odżywianie uczestnikom.

Ubezpieczenie: Wszyscy uczestnicy półkolonii są objęci ubezpieczeniem, zapewniając im ochronę w przypadku nieprzewidzianych sytuacji.

Opieka profesjonalnej, sprawdzonej kadry z uprawnieniami wychowawcy: Dzieci będą miały ciągłą opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy zapewnią im bezpieczeństwo i wsparcie przez cały czas trwania obozu.

Koordynacja kierownika: Nad całością półkolonii czuwać będzie wykwalifikowany kierownik wypoczynku, który zapewni prawidłowy przebieg zajęć i odpowiednią organizację czasu oraz kontakt z rodzicami.

Gadżety: Każdy z uczestników otrzyma upominek.

Oferujemy aż 9,5 godziny zabawy dla dzieci: rozpoczynamy od godziny 7 rano i kończymy o 16:30. To intensywny dzień pełen fascynujących wyzwań! Za dodatkową opłatą czas odbioru pociechy, może zostać przedłużony.

Półkolonie zgłoszone do kuratorium: Nasze półkolonie są zgłoszone i nadzorowane przez kuratorium oświaty, zapewniając bezpieczeństwo i standardy edukacyjne.

Letnie Półkolonie Sportowe to doskonały sposób, aby Twoje dziecko spędziło wakacje aktywnie, zdrowo, i z pasją. Daj mu szansę na rozwijanie swojego talentu sportowego i zdobywanie nowych umiejętności. Zapisz je już teraz, aby uczestniczyło w tej wyjątkowej sportowej przygodzie!